Genç İlçe Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu’na Unutulmaz Veda Yemeği!

24 Ağustos 2023 tarihinde yayınlanan 2023/388 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Diyarbakır İli Kocaköy İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Genç İlçe Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu için veda yemeği düzenlendi.

Genç İlçe Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu’na Unutulmaz Veda Yemeği!
Yayınlama: 04.09.2023
26
A+
A-

Programa, Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu’nun yanı sıra eşi Başak Kaptanoğlu hanımefendi, Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik ve eşi Asiye Dirik, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, köy ve mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Düzenlenen veda programının ardından katılımcıların duygu ve düşüncelerinin paylaşıldığı etkinlikte konuşan Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu şunları söyledi: “Genç ilçemizde her zaman daha iyisini hedefleyerek çalıştığımız süre boyunca umduğumuz şeylerden fazlasını tecrübe ettik. İlk günden itibaren ‘Genç Sensin’ mottosuyla hareket ettiğimiz ilçemizde, 7’den 77’ye tüm insanımıza hizmet etme gayreti içerisinde bulunarak gerek kırsal kalkınmanın sağlanması gerekse çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerle milli ve manevi değerler ışığında kendilerine bir hedef belirlemelerini sağlamak üzere çalışmalarımızı sürdürdük. Birlikte güzel anılar biriktirdiğimiz Genç ilçemizden ayrılırken, sizleri Allah’a emanet ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.” Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu onuruna düzenlenen yemek, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.