“Kaymakam Muhammet Güzel, Gençler Geleceğimiz”

Bingöl’ün Genç ilçesine atanan Kaymakam Muhammet Güzel, görevine başladıktan sonra genç nüfus potansiyeline dikkat çekti ve gençlerin geleceğini öncelikli olarak gözettiğini belirtti.

“Kaymakam Muhammet Güzel, Gençler Geleceğimiz”
Yayınlama: 16.09.2023
50

Genç ilçesinin genç nüfus bakımından oldukça zengin bir potansiyele sahip olduğunu ifade eden Kaymakam Muhammet Güzel, çalışmalarının büyük bir kısmının gençlere yönelik olacağını vurguladı. Güzel, “Memleketimizin geleceği olan gençlerimizin milli bilinçle yetişmeleri ve ülkelerine faydaları olmaları için elimizden geleni yapacağız. Her alanda kalkınmanın ilk adımı, eğitimli gençlerle mümkün olacaktır.” dedi.

Trabzon Çaykara Kaymakamı iken Genç Kaymakamı olarak atanmasının ardından çalışmalarına hızla başlayan Kaymakam Güzel, ilçede devam eden projeleri incelemek ve kamu kurumlarına ziyaretler gerçekleştirmek için harekete geçti.

Kaymakam Güzel, Genç ilçesinde yaklaşık 6 bin öğrencinin bulunduğunu ve okulu bitirenlerle birlikte bu sayının daha da arttığını belirtti. Bu genç potansiyelin milli değerlere saygılı, kültürlerini benimseyen ve olumsuz alışkanlıklardan kaçınan bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini vurguladı.

Kaymakam Güzel, “Rutin hizmetler elbette önemlidir, ancak gençlerimizin geleceği bizim için önceliklidir. Bu nedenle onlara daha fazla zaman ayıracağız ve onların milli bilinçle donatılmış bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlayacağız.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.