Bingöl TSO’da TOBB Genç Girişimciler Kurulu Yönetimi Belli Oldu

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Genç Girişimciler Kurulu’nun yeni yönetimi belirlendi.

Bingöl TSO’da TOBB Genç Girişimciler Kurulu Yönetimi Belli Oldu
Yayınlama: 27.10.2023
35

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren TOBB Genç Girişimciler Kurulu’nun yeni yönetimi belirlendi. Yapılan seçimler sonucunda kurulun başkanlığına Ahmet Şenkozat seçildi. Başkan yardımcısı pozisyonları ise Ahmet Önalan ve İlyas Bor tarafından üstlenildi.

Yeni yönetim, genç girişimcilerin iş dünyasındaki temsilcileri olarak görevlerine başlayacaklar. Kurulun diğer üyeleri ise şu isimlerden oluşuyor: Adnan Halilan, Barış Enez, Emrah Okay, Mahmut Kınasarı, Mazlum Çahan, Muhammet Ali Bora, Nurullah Çiftçi, Oğuzhan Elaltuntaş, Serhat Günaydın, Sinan Şaşar, Şiyar Bucuka ve Yunus Emre Barman.

Bingöl TSO TOBB Genç Girişimciler Kurulu, genç girişimcilerin iş dünyasındaki temsilcileri olarak faaliyet gösterecek ve İlimiz genç girişimcilerine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürecek.

Kurul Başkanı Ahmet Şenkozat, seçim sonucunun açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada, yeni döneme başladıklarını ve genç girişimcilerin iş dünyasında daha fazla söz sahibi olmalarını ve gelişmelerini desteklemeyi amaçladıklarını belirtti. Şenkozat, genç girişimcilerin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için çalışmalara hızla başlayacaklarını ve iş dünyasında yeni başarılar ve projeler için birlikte çalışacaklarını vurguladı.

Ayrıca, önceki Genç Girişimciler Başkanı Faysal Açıkbaş ve kurul üyelerine verdikleri emekler için teşekkür ediyorum.”dedi. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.