Kasım Atlı adaylığını açıkladı

Karlıova’nın sevilen simalarından biri olan Kasım Atlı 2024 Mart mahalli idareler seçimlerinde aday adayı olduğunu açıkladı.

Kasım Atlı adaylığını açıkladı
Yayınlama: 14.11.2023
881
A+
A-

Karlıova’nın sevilen simalarından biri olan Kasım Atlı 2024 Mart mahalli idareler seçimlerinde aday adayı olduğunu açıkladı.

Mart 2024 seçimleri için Karlıova’da aday adayı hareketliliği devam ediyor. Uzun zamandır ismi kulislerde geçen Kasım Atlı İl Genel Meclisi üyeliği aday adaylığı başvurularını yapan ilk isimlerden biri oldu.

Gazetemizi ziyaret eden Kasım Atlı, mahalli idare seçimlerinde Ak Parti’den İl Genel meclis Üyesi için aday adayı olduğunu açıkladı.

Atlı yaptığı açıklamada, “Öncelikle her daim hizmet etmekten onur ve gurur duyduğum Karlıovalı hemşehrilerime bana bugüne kadar geldiğimiz süreç içerisinde gösterdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum. Her daim cesaretimi borçlu olduğum gençliğimize ise Karlıova’nın genç adayı olma yolunda bana gösterdikleri destekten ötürü özellikle teşekkür ediyorum. Başvurumuzu yaptığımız bu günlerde bizlere bu yolda teveccüh gösteren ve tecrübelerinden her daim yararlandığımız ilçemizin değerli büyükleri partimizin kıymetli yöneticilerinin nasihatlerini şiar edineceğime her daim Karlıova halkı ve gençliğini iyi temsil edeceğime söz veriyor ve bunu vicdani bir borç biliyorum. 13 yıldır ilçe ve köylere hizmet biriminde görev alıyorum, bu süreç içerisinde devletimizin ve enerji açısından kendi tüm imkanlarımızı ayrıştırmadan halkımıza sunduk. İlçemize bağlı 6 mahalle 47 Köy 31 mezrada herkesle sıcak bir aile ortamı kurup ilçe köy ve mezraların birer evladı olduk ve adaylık sürecimde onların tavsiyelerini göz önünde bulundurmam ve onların istekleri üzere bu yola çıkmam bana cesaret ve onur veriyor. Aday adaylık sürecinde partimizin onayı ve ardından halkımızın onayı ile hizmet sürecine aynı şekilde ama daha etkili devam edip kimseyi ayrıştırmadan her zaman arkamızda koca çınar gibi duran büyüklerimizin tavsiyeleri gençliğimizin enerjisi ve destekleri ile bu yolda tüm Kanireş halkına hizmet edeceğime söz veriyor, tüm halkımızdan desteklerinin devamını bekliyorum” dedi.

KASIM ATLI KİMDİR

1986 yılında Karlıova ilçesinde doğdu.

İlk-orta ve lise öğrenimini Karlıova’da tamamladı.

3 yıl belediyede hizmet veren Atlı, 10 yıldır ilçe Özel İdaresinde hizmet vermektedir.

Atlı evli ve iki çocuk babasıdır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.