Alican Bayram, Bingöl’e Yenilik ve Vizyon Getirmeye Hazırlanıyor

Bingöl’de AK Parti’den aday adaylığını açıklayan Alican Bayram, basın mensuplarıyla bir araya gelerek Bingöl AK Parti İl Başkanlığı’na başvuruda bulunan tek aday adayı olduğunu duyurdu.

Alican Bayram, Bingöl’e Yenilik ve Vizyon Getirmeye Hazırlanıyor
Yayınlama: 23.11.2023
137
A+
A-

Bingöl Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Bayram, düzenlediği basın toplantısında Bingöl için hizmete talip olduğunu ifade etti.

Bayram, Bingöl’deki yerel ve ulusal basın temsilcileriyle gerçekleştirdiği toplantıda, Bingöl için planladığı projeleri detaylı bir şekilde paylaştı. Bu projeler arasında belediyecilik için alternatif finansman kaynakları, akıllı belediyecilik sistemleri, kadın ve gençlerin desteklenmesi, deprem ve afet eylem planları, su kaynaklarının etkili kullanımı, gençlere yönelik sosyal faaliyetler, festivaller, meslek edindirme kursları, sporsal faaliyetler ve çevreci belediyecilik tabanlı projeler bulunmaktadır.

Alican Bayram, Bingöl için hizmete talip olduğunu vurgulayarak, AK Parti’den aday adaylığı başvurusu yaparak projelerini hayata geçirmek istediğini belirtti. Teknolojinin son noktası olan yapay zeka gibi yenilikçi yaklaşımları projelerine entegre ettiğini söyleyen Bayram, eğer kısmet olursa Bingöl’e hizmet için çalışmalarını sürdüreceğini ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.