Atan, GGC’nin Bingöl Temsilciliğine Getirildi

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Bingöl İl Temsilciliğine Sinan Atan Getirildi.

Atan, GGC’nin Bingöl Temsilciliğine Getirildi
Yayınlama: 29.11.2023
32
A+
A-

Merkezi Diyarbakır’da bulunan Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti, üyeleri bulunan Ankara, Adıyaman, Batman, Bingöl, Elâzığ, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak’a temsilcilik atadı.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu Başkan Felat Bozaslan başkanlığında toplanarak bazı İllere temsilci ataması yapıldı, uzun yıllardır TRT Bingöl muhabirliğini yapan ve aynı zamanda Genç Havadis Gazetesi imtiyaz sahibi olan Sinan Atan, alınan kararla Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Bingöl Temsilciliğine getirildi.

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyetinin aldığı karar şöyle “Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu toplantısında alınan karar gereği;

Sayın Volkan Eser Ankara Temsilciliğine,

Sayın Ferit Binzet Adıyaman Temsilciliğine,

Sayın Ercan Atay Batman Temsilciliğine,

Sayın Sinan Atan Bingöl Temsilciliğine,

Sayın Erol Kara Elâzığ Temsilciliğine,

Sayın Turhan Koyuncu Siirt Temsilciliğine,

Sayın Ali Leylak Şanlıurfa Temsilciliğine,

Sayın Sekvan Küden Şırnak Temsilciliğine oy birliğiyle atanmıştır.

GGC il temsilcileri şeffaflık ilkemiz gereği her ilde bulunan üyelerimizle istişarede bulunularak ve görüşleri alınarak atanmıştır.

Üyelerimizin bulunduğu diğer illere bir sonraki yönetim kurulu toplantısında atamalar yapılacaktır. İl temsilcilerimizin cemiyetimize hayırlı olmasını diler, bundan sonra birlikte çalışacağımız temsilci arkadaşlarımıza başarılar dileriz.” denildi. İHA

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.