Aziz Önal, GGC Yüksek İstişare ve Onur Kurulu Üyeliğine Seçildi

Diyarbakır merkezli faaliyet gösteren Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin 11 Kasım 2023 tarihinde düzenlenen genel kurulunda, Bingöllü Gazeteci Aziz Önal, Yüksek İstişare ve Onur Kurulu üyeliğine seçildi.

Aziz Önal, GGC Yüksek İstişare ve Onur Kurulu Üyeliğine Seçildi
Yayınlama: 29.11.2023
187

Cemiyet, bölgedeki birçok ülkeden medya kuruluşlarının üyesi olduğu saygın bir kuruluş olarak bilinirken, genel kurulda yapılan oylama sonucunda Felat Bozarslan başkanlığındaki yeni yönetim belirlendi.

Aynı genel kurulda Yüksek İstişare ve Onur Kurulu’na Demirören Haber Ajansı, Sabah Gazetesi il temsilcisi ve Bingöl Güncel TV’nin İmtiyaz Sahibi Aziz Önal, üyelerin tamamının desteğini alarak seçildi. Genel kurulda seçilmesi ile ilgili değerlendirmede bulunan Aziz Önal, “Güneydoğu’da bizi tanıyıp bilen meslektaşlarımızın teveccühü ile bana verilen göreve layık olmaya çalışacağım. Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti, Ortadoğu’nun merkezi konumundadır. Üyesi olmaktan gurur duyduğum cemiyete yıllar sonra yüksek istişare ve onur kurulu üyesi olarak seçen meslektaşlarıma şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.