HÜDA PAR’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

HÜDA PAR Karlıova Gençlik Kolları ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ münasebetiyle gazetemizi ziyaret etti.

HÜDA PAR’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti
Yayınlama: 10.01.2024
301

Hür Dava Partisi Karlıova Gençlik Kollarından oluşan heyet, gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

HÜDA PAR İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yuşa Bingöl, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak basının güçlü olduğu ve sorunların çözümü için gayret ettikleri oranda memleketlerde olumlu gelişmelerin yaşandığına dikkat çekti.

Bingöl “Basın bir güçtür bu güç haklının yanında yer alırsa, basın mensubu bu görevini adaletin tesisi noktasında, ibadet şuuruyla yaptığı zaman Allah katından da mükafat alır. Basın özgür ve tarafsız olmalı ve yaptığı haberlere de mülki amir, idareciler objektif bakarak değerlendirmeli. Bu şekilde hem basın mensubu rahatça işini yapabilir ve hem de bölgenin sorun, sıkıntılarının çözüme kavuşması için rahatça gündem yapılabilir. Bu anlamda teşkilatı olarak her zaman basının yanında yer almışızdır. Yerelde basın güçlü olduğunda memleket açısından olumlu gelişmelere imza atılmaktadır” ifadelerini kullandı.

HÜDA PAR’ın basın hususundaki hassasiyetlerinin kendilerini mutlu ettiklerini ve ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren gazetemizin temsilcisi Bülent Temiz, HÜDA PAR yönetimine teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.