Karlıova Yıldırım spor’un yeni Başkanı Caner Demir oldu

Karlıova Yıldırımspor’un boşalan kulüp Başkanlığına Caner Demir seçildi.

Karlıova Yıldırım spor’un yeni Başkanı Caner Demir oldu
Yayınlama: 10.01.2024
291

Demir yaptığı açıklamada, “

Uzun yıllar boyunca keyifle ve gururla sporcu olarak hizmet ettiğim Karlıova Yıldırımspor’da kulüp başkanı olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Futbolcu olarak hizmet ettiğim yıllardaki gururum ve heyecanımın aynı şekilde hatta fazlasıyla devam ettiğini belirtmek isterim.  Küçük yaşlardan itibaren başladığım bu serüvende heyecan, mutluluk, üzüntü, gurur vb. gibi birçok duyguyu yaşamış bir hem şehriniz olarak memleketimizin tek futbol takımı olan Karlıova Yıldırımsporumuzu yaşatmak ve hak ettiği noktalara taşımak için sorumluluk alma zamanımızın geldiğini düşüncesinden yola çıkarak kulüp başkanlığına talip oldum ve geçtiğimiz hafta resmi prosedürlerin tamamlanmasıyla beraber görevime başlamış bulunmaktayım. Konuşmamın başında belirttiğim gibi sporcu geçmişimden ötürü bizleri nelerin beklediğinin ve işimizin zorluklarının farkındayız.

Siz değerli halkımızın bildiği üzere memleketimizde pek fazla sosyal aktivite yer almamakta ve okul çağından sonraki genç kuşaklarımızın Karlıova da yapabilecekleri etkinlikler olabildiğinde sınırlı sayıda. Bunun yanı sıra memleketimizdeki futbol aşkını tarif etmeme gerek yoktur diye düşünüyorum. Bu sebeple bu spora olan bağlılığımızı profesyonelce yönetmek ve ilçe halkımıza geç kalınmış başarıları yaşatmak üzere çıktığımız bu serüvende çalınmadık kapı bırakmayacağımızı sizlere duyurmak istiyorum. Önümüzdeki sezondan başlamak üzere tekrardan lige aktif bir şekilde katılacağız ve daha coşkulu bir şekilde döneceğiz. Bunun hazırlığı için de çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

                Bildiğiniz üzere Karlıova Yıldırımsporumuzun son başkanı özel hayatından dolayı yurt dışına çıktığı günden itibaren ilçe takımımız resmi müsabakalara katılamamaktadır. Bu ligin gediklisi ve olmazsa olmazı olan takımımız yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Hemen yanı başımızda hali hazırda devam eden ligi ilçe sakinleri olarak uzaktan takip etmenin burukluğu içerisindeyiz. Hayatlarının en verimli dönemlerini kahvehane köşelerinde sigara içerek geçiren gençlerimize alternatif olmak  hepimizin sorumluluğunda olmalıdır. Buradan sizlerin vasıtasıyla ilçemizdeki resmi kuruluşlara ve yurt içinde veya yurt dışında olan değerli iş adamlarımıza çağrıda bulunmak istiyorum. Gelin sizlerinde desteğiyle takımımızı el üstünde tutabileceğimiz günlere tekrardan dönüp ve spor aşkıyla yanıp tutuşan gençlerimize alternatifler yaratalım. Bu konuda tüm halkımızı gücü ölçüsünde desteğe davet ediyorum.

                Son olarak da gecesini gündüzüne katarak kulübümüzün bugüne kadar gelmesinde oldukça büyük emeği olan eski başkanımız Sn. Nihat KARABAĞ ve yönetim kurulu ekibine sonsuz teşekkürler.” dedi.

             

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.