Belediye Başkan Adayı Yavuz Bingöl’den gazetemize ziyaret

HÜDA PAR’ın Karlıova Belediye Başkan adayı Yavuz Bingöl, yanında il encümen adayı Ersin Oral, parti Başkanı Ethem Yalçın ve bir gurup partili ile, seçim çalışmaları kapsamında Karlıova Gazetesi’ni ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkan Adayı Yavuz Bingöl’den gazetemize ziyaret
Yayınlama: 02.02.2024
384

İlçedeki Karlıova Gazetesini ziyaret eden Bingöl ve beraberindekiler, Karlıova’nın gelişimine katkı sağlamak, adil, şeffaf ve etkin bir belediyecilik anlayışını benimsemek için yola çıktıklarını belirtti.

Adaylık sürecinde vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyerek, onların ihtiyaçlarına odaklanacaklarını vurgulayan Bingöl, sosyal projelerle ilçedeki yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini ifade etti.

Karlıova Gazetesi yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür eden Bingöl, ilçenin tanıtılması ve sorunlarının gündeme taşınması noktasında medyanın önemli bir rol oynadığını dile getirdi.

Seçim sürecinde şeffaf ve katılımcı bir iletişim stratejisi izleyeceklerini belirten Bingöl, sadece seçim zamanlarında değil, parti olarak sürekli sahada vatandaşlarla diyalog halinde olduklarını söyledi.

Karlıova’nın ve halkın sorun ve taleplerini çok iyi bildiklerinin altını çizen Bingöl, herkesi ve her kesimi kucaklayacak bir belediyecilik anlayışıyla bu sorunların üstesinden geleceklerini belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.