MHP Bingöl İl Başkanı Osman Baran Güven Tazeledi

MHP Bingöl İl Başkanı Osman Baran Güven Tazeledi, Coşkulu Kongre Konuşmasıyla Dikkat Çekti

MHP Bingöl İl Başkanı Osman Baran Güven Tazeledi
Yayınlama: 25.09.2023
3
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 14. Olağan Kongresi’nde, Bingöl İl Başkanı Osman Zeki Baran’ın etkileyici konuşmasıyla gündemde büyük yankı uyandı. Kongre açılışında Baran, milliyetçi hareketin önemini vurgulayarak şunları ifade etti: “Allah’ın lütfuyla tekrar bir araya gelme fırsatını bulduğumuz için minnettarız. Tarih boyunca Türklüğü yaşatma uğruna canlarını feda eden kahraman atalarımızı, bölücülükle mücadelede şehit olan kahraman güvenlik güçlerimizi ve ülkücü şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.”

Baran ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş ve dava arkadaşlarına da Allah’tan rahmet diledi. Konuşmasında liderleri Devlet Bahçeli’ye teşekkür eden Baran, “Dava arkadaşlarımla birlikte, parti başarımız için gece gündüz çalışıyoruz ve aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte buradayız” dedi.

Baran ayrıca, partinin temsilcilerinin dürüstlük ve millete hizmet anlayışıyla hareket etmeleri gerektiğini vurgulayarak, “Bizler bu davaya gönül vermiş, bu davanın emrine girmiş neferleriz. Dünyevi çıkarlarımızdan arınarak hak ve hakikat için çalışacağız” dedi.

Ayrıca, Cumhur İttifakı’nın birlik ve beraberlik olduğunu belirterek, bu ittifakı bozmak isteyenlere karşı mücadele edeceklerini söyledi. Baran, “Cesur olacak, özgüvenle hareket edeceğiz ve karamsarlığa izin vermeyeceğiz. Beka mücadelemizi gölgelemeye çalışanlara karşı birlik içinde duracağız. Kimseye boyun eğmeyeceğiz” diye ekledi.

Baran’ın konuşması, milliyetçi hareketin hedeflerine ulaşmak için kararlılıkla çalışacağını gösterirken, Bingöl’deki partinin gücünü de vurguladı.

Kaynak: KARLIOVA GAZETESİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.