Kaya, HAKSİAD Bingöl İl Temsilcisi oldu

Hak Sanayici ve İş Adamları Derneği (HAKSİAD), Bingöl İl Temsilciliği’nde yeni bir görev değişikliği yaşandı. Bu değişiklikle birlikte başkanlık görevine Abdullah Kaya getirildi.

Kaya, HAKSİAD Bingöl İl Temsilcisi oldu
Yayınlama: 09.10.2023
14
A+
A-

HAKSİAD Bingöl İl Temsilcisi olarak görev yapan Yüksel Üzer, yapılan yönetim değişikliği sonucu görevini Abdullah Kaya’ya devretti. Üzer, görevini devretmeden önce Abdullah Kaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.

HAKSİAD Bingöl İl Temsilcisi Abdullah Kaya, Yüksel Üzer’in HAKSİAD için yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Görev değişikliğinin ardından, İl Temsilciliği tarafından bir istişare ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Bu toplantıda, Bingöl ilindeki iş sahaları ve yapılacak çalışmalar ele alındı.

Yapılan toplantının ardından açıklama yapan Abdullah Kaya, iş insanları ve üyeleri ile birlikte Bingöl’ün kalkınması için çalışmalara başladıklarını belirtti. İşbirliği yaparak kentlerinin büyümesine katkı sağlama amacı güttüklerini vurgulayan Kaya, kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışacaklarını ifade etti. Kaya, yeni görevlerini layık gören genel merkeze, üyelere ve gönüllülere teşekkürlerini iletti ve çalışmalarının başarıyla sonuçlanması temennisinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.